Początek drogi

Gdzieś zawsze jest początek i koniec. Co prawda w podróżach mamy już jakieś doświadczenie i nie jest nam obce planowanie trasy czy pisanie tekstu na strony internetowe, ale w blogowaniu jesteśmy jednak zupełnymi laikami. Jak dotąd tworzyliśmy tematyczne strony internetowe, które miały pomóc innym osobom jadącym w te same kraje. Można było tam znaleźć garść przydatnych informacji jak w danym państwie się poruszać. Jednak po pewnym czasie stronę przestawaliśmy aktualizować. Po prostu po wyprawie/wycieczce strona żyła jeszcze przez jakiś czas, by po pewnym czasie stać się jedynie odnośnikiem do kolejnych eskapad. Dodatkowo nie można było wychodzić poza ramy tematyczne. Dlatego powstał pomysł na stronę połączoną z blogiem. W dzisiejszych czasach nie ma problemu z połączeniem tych dwóch funkcjonalności, dlatego zdecydowaliśmy się na ten właśnie kierunek.

 

A teraz na zasadzie pytanie-odpowiedź postaramy się przybliżyć ideę naszego bloga. To zaczynamy!

Dla kogo stworzyliście tę stronę?

– Dla rodziny, znajomych, chętnych czytelników i dla nas samych.

Po co właściwie stworzyliście ten blog?

– Aby zarazić ludzi chęcią poznawania świata i kultur.

– Aby namówić ludzi do wyjścia z domu.

– Aby przekonać niedowiarków mówiących, że się nie da. Życzymy sobie, aby ten blog przekonał wiele osób, że jak się czegoś bardzo pragnie to można. Wymaga to oczywiście wiele pracy i wysiłku, ale życie jest dla ludzi. To od nas zależy jak je przeżyjemy, kim będziemy i co będziemy wspominać na starość.  

– Aby móc informować bliskie nam osoby, że jest wszystko w porządku i choć troszkę ich uspokoić.

Co zawierać będzie ta strona/blog?

– Informacje o ludziach/kulturze/ciekawych miejscach z danego kraju.

– Może uda się zamieścić informacje praktyczne i poradniki o używanym przez nas sprzęcie.

– Przedstawimy nasze sposoby na aktywne spędzanie wolnego czasu.

– Postaramy się również odpowiadać na pytania zamieszczane w komentarzach.

Co pojawi się w najbliższym czasie?

– Przedstawimy nasze wyprawy z przed kilku lat. De facto odkopiemy przeszłość tak by wszystko znajdowało się w jednym miejscu.

– Opiszemy nasze przygotowania do kolejnej naszej wyprawy. Jeżeli jesteś ciekaw gdzie się wybieramy w najbliższym czasie, odwiedź zakładkę „O nas”.

 

 

Dziękujemy, że poświęciliście trochę czasu aby tu zajrzeć. Mamy nadzieję, że będziecie gościć tu częściej, a nasze teksty z czasem będą stawały się coraz lepsze.

Mamy też prośbę do Was. Jeżeli zauważycie, że coś na stronie nie działa, lub działa niepoprawnie, prosimy skontaktujcie się z nami pisząc uwagi w komentarzach, lub zostawiając nam prywatną wiadomość. A może macie jakieś sugestie co ma się pojawiać na blogu, a co nie? W tym przypadku też dajcie nam znać.

 

PODOBAŁ SIĘ TOBIE TEN WPIS?

Jeśli tak, to zarejestruj się aby otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach związanych z naszymi podróżami. Nie ujawnimy nikomu Twojego adresu!

Ania i Szymon

Kochają się jak wariaty, choć mają swoje dwa światy. Ale gdy na rowery wsiadają, to razem przed siebie gnają i przemierzają kraje nieznane, bo to jest im pisane.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.